Subcategorieën
Onze sterke punten
Betalingswijzen

Paiement sécurisé Ogone, visa, master card, bancontact, maestro, pay pal

Nieuwsbrief

Door het coderen van de gegevens en het bevestigen van de registratie erkent de klant kennis te hebben genomen en aanvaard van gebruiksvoorwaarden van de website en bescherming van de persoonlijke gegevens.

Deurmatten en entreematten voor binnen : Er zijn 4 artikelen

Deurmatten en entreematten voor binnen

Aqua Clean Concept is jouw online winkel met allerlei gezonde, milieuvriendelijke en doeltreffende reinigingsproducten. Ons team deskundigen in hygiëne nodigt je uit om een absoluut revolutionaire oplossing te ontdekken: onze interieur deurmatten. Ontdek ons assortiment hoogwaardige entreematten met een verbluffende verhouding prijs-kwaliteit!

Interieur deurmatten van hoge kwaliteit

Deurmatten zijn essentieel in een woning: ze voorkomen allerlei onnodige vlekken op je vloer. Het eerste doel is dan ook om te voorkomen dat je je interieur te vaak moet schoonmaken. Het Aqua Clean Concept-team test regelmatig nieuwe modellen deurmatten van de laatste generatie uit. In deze categorie vind je innovatieve en super absorberende matten, maar ook antistofmatten.

Veeg je voeten af op hoogwaardige schoonloopmatten van Aqua Clean Concept

Voor een zacht prijsje hebben deze deurmatten twee doelen:

  • Absorberend: ze verwijderen het water van je schoenzolen, maar ook van de pootjes van je huisdier. Zodra je metgezel zijn pootjes op een van onze matten zet, zijn ze droog. Onze deurmatten absorberen tot 3 liter water per vierkante meter;
  • Vuilverwijderaar: ze verwijderen efficiënt stof en zand van onder je schoenen dankzij haren die ongewenste vuildeeltjes van onder je zolen aantrekken als een magneet;

Verschillende maten interieur deurmatten

De deurmatten die we aanbieden zijn verkrijgbaar in verschillende maten om te voldoen aan de behoeften van zowel particulieren als bedrijven. Je kunt bijvoorbeeld kopen:

  • Een schoonloopmat voor je inkomhal;
  • Een grote droogloopmat voor je winkel, medische praktijk of ieder ander type bedrijf. Deze brede en lange matten zorgen voor een efficiënt afdrogen van de voetzolen van je bezoekers die de hele dag door binnenlopen in je bedrijf.

Aqua Clean Concept biedt een unieke oplossing: deurmatten die tot 5 keer meer water kunnen absorberen dan hun concurrenten en driemaal sneller drogen. Al onze entreematten zijn geselecteerd op basis van hun heel hoge kwaliteit en onverslaanbare verhouding prijs-kwaliteit. Je zult geen betere kwaliteit kunnen vinden in een supermarkt. Daarnaast willen we gemakkelijk te onderhouden deurmatten voorstellen: al onze schoonloopmatten kunnen in de machine worden gewassen (voor de grotere modellen is een grote professionele wasmachine nodig). Onder onze beste modellen kun je de super absorberende magische deurmat in microvezels ontdekken. Zijn efficiëntie zal je echt verbazen, zo praktisch en nuttig!

Verwen je vloer: houd hem schoon met de deurmatten van Aqua Clean Concept

Neem contact op met onze klantenservice via ons online formulier. Ons team staat klaar om al je vragen over onze super absorberende en antistof entreematten te beantwoorden.

Special Keuken
Start kit
3 doekjes voor in huis